HÄÄLEKOOLITUS "Inimese hääl, kui tema hing"

Angelika Mikk on ooperilaulja, näitleja ja häälekoolitaja. Oma lauljakarjääri jooksul on ta kogenud seda ülimat tunnet, kui publik saalis püsti seistes aplodeerib, kui ka hetke, kus saalitäis publikut ootab sinu lavale tulekut, aga sul pole häält, et nende ette minna.

Mida teeb sellel hetkel sinu aju ja keha, kas selliseid olukordi saab vältida ja ennast ette valmistada?

„Häälearst vaatas mu üle juba kolmandat korda, kõik peaks korras olema, kõneleda saan, aga laulda ei suuda.“ Kuidas saab nii olla?

Sellest kõigest räägib koolitus „Inimese hääl, kui tema hing“.

Angelika Mikk näitab ette oma aastatega õpitud salanipid ja annab nõu oma kogemuste kaudu, mida on aastate jooksul kogunenud palju.

Milliste harjutustega valmistada hääl esinemiseks ette, kuidas soojendada häält, mis on õige hingamine, kuidas ennast säästa, õige kehahoiak, mida me teeme esinemisel valesti ja paljut muud saab koolitusel proovida ja läbi teha. 

Koolitus on mõeldud lektoritele, õpetajatele, juhtidele, lauljatele ja paljudele teistele, kelle tööriistaks on inimese üks kõige õrnem instrument – INIMHÄÄL.

Koolitust saab teha nii meeskonnale kui ka individuaalselt.

Kas sellest on sulle kasu? Muidugi! 25 aastat lavakogemust, palju erinevaid rahvusvahelisi õpetajaid ja omandatud oskused annan ma sulle edasi ja muutused on näha ja tunda juba koolituse lõpus.

 

Minu hääl kuulab mind!

KONTAKT:

Ingmus OÜ

+372 5104 122

angelikamikk@gmail.com